450VXG220MEFCSN25X40
MFR.Part #
450VXG220MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1608988
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+150℃ 1.96A@10kHz 10mm 220uF 25mm 40mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS