250VXH330MEFCSN22X30
MFR.Part #
250VXH330MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1606792
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.31A@10kHz 22mm 250V 30mm 330uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS