25MXG5600MEFCSN22X25
MFR.Part #
25MXG5600MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C3722660
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 22mm 25V 25mm 3000hrs@105℃ 5600uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS