220VXH330MEFCSN22X30
MFR.Part #
220VXH330MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1602007
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 220V 22mm 30mm 330uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS