16YXG2200MEFCGC16X20
MFR.Part #
16YXG2200MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597911
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 20mm 2200uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS