200VXR330MEFCSN22X30
MFR.Part #
200VXR330MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3723001
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 200V 22mm 30mm 330uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS