25VXG22000MEFC35X40
MFR.Part #
25VXG22000MEFC35X40
JLCPCB Part #
C1609998
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 22000uF 25V 3.95A@120Hz 35mm 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS