LGN2V151MELZ30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2V151MELZ30
JLCPCB Part #
C1590320
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 350V 820mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS