250LSW6800MEFC77X121
MFR.Part #
250LSW6800MEFC77X121
JLCPCB Part #
C3815437
Package
Bolt,D77xL121mm
Description
-25℃~+105℃ 121mm 250V 3000hrs@105℃ 31.4mm 6800uF 7.6A@120Hz 77mm ±20% 螺栓,D77xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS