450LSQ6800MEFC90X151
MFR.Part #
450LSQ6800MEFC90X151
JLCPCB Part #
C1617830
Package
Bolt,D90xL151mm
Description
-25℃~+85℃ 151mm 22.066A@10kHz 3000hrs@85℃ 31.4mm 450V 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL151mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS