200WXA22MEFCG412.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200WXA22MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C5114582
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 12.5mm 156mA@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 200V 22uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS