400LSU4700MEFC77X121
MFR.Part #
400LSU4700MEFC77X121
JLCPCB Part #
C3814430
Package
Bolt,D77xL121mm
Description
-25℃~+85℃ 121mm 15.8A@120Hz 31.4mm 400V 4700uF 5000hrs@85℃ 77mm ±20% 螺栓,D77xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS