450LSQ3300MEFC77X121
MFR.Part #
450LSQ3300MEFC77X121
JLCPCB Part #
C1619589
Package
Bolt,D77xL121mm
Description
-25℃~+85℃ 12.39A@10kHz 121mm 3000hrs@85℃ 31.4mm 3300uF 450V 77mm ±20% 螺栓,D77xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS