250VXR390MEFCSN30X30
MFR.Part #
250VXR390MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1605443
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 250V 30mm 30mm 390uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS