25ZLH1500MEFCG412.5X20
MFR.Part #
25ZLH1500MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C428697
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 17mΩ@100kHz 2.48A@100kHz 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS