16MXC47000MEFC30X45
MFR.Part #
16MXC47000MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1613348
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm 47000uF 5.53A@120Hz ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS