450MXH680MEFASN30X56
MFR.Part #
450MXH680MEFASN30X56
JLCPCB Part #
C4153635
Package
Plugin,D30xL56mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 30mm 450V 56mm 680uF ±20% Plugin,D30xL56mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS