MAL205059102E3
MFR.Part #
MAL205059102E3
JLCPCB Part #
C6986644
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 1000uF 100V 123mΩ@100Hz 15000hrs@85℃ 2.5A@100Hz 20mm 30mm 45mm Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS