10MXC47000MEFC30X45
MFR.Part #
10MXC47000MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1602676
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 4.22A@120Hz 45mm 47000uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS