200SXG560MEFCSN22X40
MFR.Part #
200SXG560MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1609495
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 40mm 560uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS