250BXC22MEFCT810X20
MFR.Part #
250BXC22MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1597146
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 22uF 250V 500mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS