315USC220MEFCSN25X25
MFR.Part #
315USC220MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1603673
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.058A@10kHz 220uF 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 315V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS