450MXG470MEFCSN30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450MXG470MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1137065
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS