160MXC1500MEFC30X40
MFR.Part #
160MXC1500MEFC30X40
JLCPCB Part #
C1607581
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 160V 3000hrs@105℃ 30mm 4.26A@10kHz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors