220MXG820MEFCSN25X35
MFR.Part #
220MXG820MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1137019
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 220V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS