400VXH390MEFCSN30X35
MFR.Part #
400VXH390MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C3725152
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.72A@120Hz 10mm 30mm 35mm 390uF 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS