180MXC1500MEFC30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
180MXC1500MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1609600
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 180V 3000hrs@105℃ 30mm 4.35A@10kHz 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS