381LX151M450K042
MFR.Part #
381LX151M450K042
JLCPCB Part #
C19483879
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@20kHz 1.768Ω@120Hz 10mm 150uF 3000hrs@105℃ 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS