160MXC1000MEFC30X30
MFR.Part #
160MXC1000MEFC30X30
JLCPCB Part #
C5479421
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 2.25A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors