250MXC820MEFCSN30X40
MFR.Part #
250MXC820MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C6401920
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.18A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 40mm 820uF ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS