160MXC1800MEFC30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160MXC1800MEFC30X45
JLCPCB Part #
C3722751
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 1800uF 3.32A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS