100MXG1800MEFCSN25X25
MFR.Part #
100MXG1800MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1137022
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 1800uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS