450VXG180MEFCSN25X35
MFR.Part #
450VXG180MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1607108
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1.722A@10kHz 10mm 180uF 25mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS