100MXG1200MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100MXG1200MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1584189
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.69A@120Hz 100V 10mm 1200uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS