10SKV220M8X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10SKV220M8X10.5
JLCPCB Part #
C2165699
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10V 220uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS