400SXG120MEFCSN25X25
MFR.Part #
400SXG120MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C3722198
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 400V 750mA@120Hz ±20% Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS