220MXG470MEFCSN25X25
MFR.Part #
220MXG470MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1604723
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.295A@10kHz 220V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 470uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS