LTR100LJZPFSR082
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR082
JLCPCB Part #
C4026137
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 4W 82mΩ Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS