TRR18EZPJ152
MFR.Part #
TRR18EZPJ152
JLCPCB Part #
C5966468
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS