ESR10EZPF6201
MFR.Part #
ESR10EZPF6201
JLCPCB Part #
C2107325
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS