LTR100LJZPFSR022
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR022
JLCPCB Part #
C4338620
Package
1225
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 22mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS