LTR100LJZPFSR024
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR024
JLCPCB Part #
C3992417
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 24mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS