LTR100LJZPFSR062
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR062
JLCPCB Part #
C4012804
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 4W 62mΩ Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS