LTR100LJZPFSR012
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR012
JLCPCB Part #
C4337735
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 12mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS