ERJ-UP8F6043V
MFR.Part #
ERJ-UP8F6043V
JLCPCB Part #
C2124047
Description
-55℃~+155℃ 604kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS