ERJ-1GNF7683C
MFR.Part #
ERJ-1GNF7683C
JLCPCB Part #
C2085347
Description
-55℃~+125℃ 50mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS