ERJ-H3EF6202V
MFR.Part #
ERJ-H3EF6202V
JLCPCB Part #
C3960116
Description
-55℃~+175℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS