ERJ-UP3F2102V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3F2102V
JLCPCB Part #
C1869663
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS