ERJ-S12F1690U
MFR.Part #
ERJ-S12F1690U
JLCPCB Part #
C2143927
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS