ECA1VHG471
MFR.Part #
ECA1VHG471
JLCPCB Part #
C278383
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS